Шановні майбутні учасники школи здоров’я «Золота рибка»! 
Настав цей момент, коли я можу завчасно звернутись до Вас з інформацією про графік заїздів та вартість 21-денного циклу системного відновлення здоров’я у м. Приморську, Запорізької обл. на узбережжі теплого Азовського моря. 
Місце розташування школи здоров’я – приватний пансіонат «Берізка» - одному з найкращих оздоровчих закладів м. Приморська, Комфортабельні номери, упорядкована красива територія, живий куточок, замовне харчування, облаштованй пляж, ввічливий персонал.
Графік заїздів у 2018 році: 5 травня; 27 травня; 27 серпня; 18 вересня.
Вартість путівки в школу здоров’я «Золота рибка» на 2018 рік в пансіонаті «Берізка»: - з проживанням в однокімнатному двомісному номері – 10143 грн; однокімнатному одномісному – 16086 грн. Оснащеність номера: санвузол, холодильник, телевізор, кондиціонер, балкон, ел.чайник

Адреса: Запорізька обл. м. Приморськ, вул.. Курортна – 43
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Конт. тел: 0955633696; 0679396262 тел.факс: 06137-74460
Сайт школи здоров’я: goldfish.zp.ua

Шановні друзі! Вчора, 27 січня, отримав "ПАТЕНТ на корисну модель" №121905 "Спосіб оздоровлення організму людини" Виданий відповідно до Закону України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі". Зареєстрований в Дежавному реєстрі патентів України на корисні моделі 26.12.2017 р. 

Корисна модель належить до галузі медицини, зокрема до способів немедикаментозного оздоровлення людини, і може бути використана при проведенні лікувально-оздоровчих, профілактичних та омолоджуючих заходів.

      Більша частина земної поверхні (71 %) вкрита водою

морів, океанів, озер, річок, площа яких в 2,5 разу переви-

щує поверхню Марса, а поверхню Місяця – в 10 разів.

Основні запаси гідросфери знаходяться в солоних во-

дах Світового океану – 94 % від об’єму води (1 370 000

тисяч км3).

Для лікування грипу в арсеналі народної медицини існує безліч способів.  Серед інших особливою популярністю користується методика лікування з допомогою унікальних властивостей цибулі і часнику!  Третина найбільш відомих і популярних рецептів лікування грипу народними засобами включають в себе ці цілющі продукти.

Народні засоби від грипу:

 

 

Испанские ученые обнаружили, что кукурбитацин, вещество содержащееся в семенах тыквы, может разрушать раковые клетки.

Сырые семена тыквы содержат полезные соединения, которые усиливают психическое и физическое здоровье. Кто бы подумал, что крошечные семена могут помочь вам чувствовать себя лучше?

Кукурбитацин обладает огромным противовоспалительным потенциалом, и он может быть использован в качестве лечения на ранних стадиях рака. Немецкие ученые также обнаружили, что семена тыквы могут оказать большую помощь женщинам в период менопаузы, а именно могут снизить риск рака молочной железы. Регулярное потребление семян тыквы снижает риск рака молочной железы на 23%.

 

"Жменя волоських горіхів містить майже вдвічі більше антиоксидантів, ніж еквівалентна кількість будь-яких інших широко вживаних горіхів. Але, на жаль, люди не їдять їх багато. Це дослідження вказує на те, що споживачам варто їсти більше волоських горіхів, як частину здорового раціону", - говорить представник Університету Скрентона Джо Вінсон.

Волоські горіхи - це незвична комбінація "харчових бонусів" у зручній та недорогій упаковці, каже науковець. Вони містять високоякісний протеїн, завдяки чому можуть замінити м'ясо, а також вітаміни та мінерали та клітковину. До того ж, у горіхах відсутній глютен.

 У рубриці "Новини науки і техніки" порталу Товариства «Знання» України:

Школа здоров’я
Вже не один рік у м. Приморську Запорізької області на базі колишнього туристичного комплексу «Приморський». тепер війського санаторію діє школа здоров’я «Золота рибка», невтомним організатором і керівником якої є Мирон Миколайович Хода. Він вивчив безліч методик організації здорового способу життя від самої давнини і дотепер, проаналізував їх і на цій основі створив цілісну систему збереження та відновлення здоров’я людини зусиллями її самої.

Мирон Хода Шановні друзыі Щиро дякую Вам за вашу підтримку та увагу до моєї сторінки! Присвятивши більшу частину свого життя питанням відновлення та збереження здоров'я людей з допомогою системно-комплексного, безмедикаментозного методу, згідно програми школи здоров'я "Золота рибка", яка була заснована 15 років тому в санаторії "Приморський"(м. Приморськ. Запорізької обл.),

Давно известно и научно доказано, что кратковременное голодание полезно для здоровья. Наши предки регулярно придерживались постов, а святые и вовсе устраивали голодовки на определенный период, т.к. такая разгрузка организма помогала очистить не только тело, но и прояснить ум.

В современном же обществе возни культ еды — мы стараемся есть регулярно, часто, даже не успевая почувствовать настоящий голод. А ведь такой режим питания не лучшим образом сказывается на самочувствии.